Firma Profilimiz

Görkem Asansör Sistemleri Montaj Revizyon ve Bakım Hizmeteri - İzmir

Firmamız Görkem Asansör 2010 yılında yurt içinde ege bölgesi başta olmak üzere asansör montaj, bakım, arıza, revizyon malzeme imalat ve ihracat işi ile iştigal etmek amacı ile asansör sektöründe uzun yıllar deneyim ve tecrübeleri bulunan ekip tarafından kurulmuştur.Tesis etmiş olduğu ve tesisi devam eden asansörlerinde tesis sonrası süratli kaliteli servis kadrosu ile asansör kullanıcılarına sorunsuz hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiyede kaliteli imalatları ile yurt içi ve yurt dışı piyasalarda marka olma yolunda devam etmektedir. Firmamızın amacı inşaat sektörüne ve siz değerli müşterilerimize çağın en son teknolojik gelişmelerine haiz asansör tesislerimiz ve tesis sonrası güçlü servis kadromuz ile farklı hizmet getirmektir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Firmamız Görkem Asansör;  Yıllardır güvenilir ve kaliteli hizmet vermekte olan firmamız, sizlere en iyi şekilde güler yüzlü ve en kısa sürede hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz: Pazarlama sürecindeen ideal çözümü üretmek, teknik süreçte en güvenilir projeyi hazırlamak, Satınalma sürecinde en kaliteli ürünleri kullanmak, montaj ve bakım sürecinde konusunda uzman ekip ile çalışmak, finansal süreçte müşteri odaklı çözümler üretmek,Her yapıyı kendi koşulları içinde değerlendirerek en uygun projeyi hazırlamak.

Vizyonumuz: Değişen teknolojiyi takip ederek, yenilikçi ürün ve estettik görünüm odaklı çözümleri ile asansör konusunda teknolojik bilgi birikimine sahip kadrosu ile ihtiyaca cevap veren ürünler imal etmektir. Müşteri memnuniyeti tüm faaliyetlerimizin merkezidir ve çalışanlarımızın da en önemli görevi müşterilerimizi memnun edebilmektir. Bunun sonucu olarak tekrar tercih edilen firma konumunda kalabilmektir.

Size Sunduğumuz Hizmetler

  • Asansör Bakımı ve Arıza Servis
  • Asansör Revizyon ve Modernizasyon
  • Asansör Montajı
  • Sizlere Özel Projelendirme ve Çözümler
  • Asansör Kabinleri Tedarik Bakım ve Revizyon
  • Asansör Kapıları Tedarik Bakım ve Revizyon
  • Asansör Kart ve Kabin Butonları Tedarik Bakım ve Revizyon
  • Asansör Makine ve Motorları Tedarik Bakım ve Revizyon
  • Asansör Yedek Parçaları Tedarik Bakım ve Revizyon

Çalışmalarımızdan Görüntüler